ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА - 2021

 1. Для переходу до процесу оплати за бедж відвідувача, будь ласка заповніть нижченаведену анкету відвідувача виставки.

  Поля, що відмічені (*), є обов'язковими для заповнення.
 2. Продаж беджів відвідувача здійснюється включно до 18 червня 2021 р.
 3. Вартість входу на виставку:
  1. при купівлі онлайн – 60 грн. Ви одразу отримуєте бедж відвідувача на адресу електронної пошти. При вході на виставку вам не потрібно стояти у черзі.
  2. у касі МВЦ – 90 грн.
 4. Ваш іменний бедж для входу на виставку буде надісланий на адресу електронної пошти, яку буде вказано в анкеті.
 5. Іменний бедж дійсний в електронному або паперовому вигляді.
 6. Бедж дає право двох входів на виставку для однієї особи протягом всього періоду роботи виставки.

  Увага! При першому і кожному наступному вході на експозицію в павільйонах потрібне пред'явлення вашого іменного беджа і паспорта (або іншого посвідчення особи).
 7. Якщо протягом декількох годин Ви не отримаєте бедж відвідувача, перевірте папку "спам" або зв’яжіться з організаторами за телефонами: +38 (044) 201-11-64, +38 (044) 201-11-63.

Колективне відвідування співробітників підприємств і організацій:

Колективним відвідуванням вважається одночасне прибуття на виставку групи в складі 5 осіб і більше від однієї організації. Члени групи мають право безкоштовного входу на виставку, якщо до 18.06.2021 р включно організатору було надіслано (факсом або електронною поштою) офіційний лист-повідомлення від організації із зазначенням ПІБ та посад членів групи. Керівник (представник) групи повинен мати при собі оригінал такого листа і на вході 3-C (пав. №3) обміняти його на заздалегідь підготовлені іменні беджі відвідувачів. Всі члени групи повинні мати при собі посвідчення для пред'явлення на пункті контролю разом з беджами.

Лист-повідомлення направляти факсом за номером 044 201-11-64 або електронною поштою на events@iec-expo.com.ua

Відвідування з дітьми, відвідування груп дітей з навчальних закладів:

Вхід відвідувачів віком до 16 років є безкоштовним, тільки в супроводі дорослих. Бедж відвідувача не вимагається.

З 16 років - вхід на загальних підставах з оформленням беджа відвідувача і пред'явленням паспорту (посвідчення) на пункті контролю пропусків.

Відвідування груп дітей з навчальних закладів проводиться тільки в останній день виставки - 18 червня 2021 р! Для допуску групи дітей на територію виставки необхідно до 18.06.2021 р включно направити організатору офіційний лист-повідомлення від навчального закладу із зазначенням ПІБ та посади керівника групи і кількості членів групи. Керівник групи повинен мати при собі оригінал такого листа і на вході 3-C (пав. №3) обміняти його на заздалегідь підготовлені беджі відвідувачів.
При відвідуванні груп дітей до 16 років, бедж отримують тільки керівники групи, імена яких повинні бути вказані в листі-повідомленні.

Лист-повідомлення направляти факсом за номером 044 201-11-64 або електронною поштою на events@iec-expo.com.ua

Хто має право на безкоштовне відвідування

Вхід відвідувачів за службовими посвідченнями ЗСУ, НГУ, НПУ, СБУ, ДСНС, а також для учасників АТО, ООС, співробітників силових міністерств і відомств, пенсіонерів та осіб з інвалідністю є безкоштовним. Бедж відвідувача не вимагається, необхідно лише предʼявити посвідчення із переліку вище співробітнику МВЦ при вході на експозицію.

Будь ласка, вкажіть хто ви?
Будь ласка, вкажіть Ваше Ім'я.
Будь ласка, вкажіть Ваше Прізвище.
Будь ласка, оберіть Країну зі списку.
Будь ласка, оберіть населений пункт.
Будь ласка, вкажіть Вулицю.
Будь ласка, вкажіть Будинок.
Вкажіть Ваш контактний телефон (Format: +38(0**)***-**-**).
Будь ласка, вкажіть Ваш Email.

ВАЖЛИВО! У випадку непроведення Міжнародної виставки “Зброя та безпека” з причини заборони проведення масових заходів органами державної та/або місцевої влади України сплачені відвідувачем грошові кошти можуть бути використані останнім для відвідування наступної виставки «Зброя та безпека»

До сплати: 60 грн.

Дякуємо Вам за заповнення анкети!

Помилка

Виникла помилка при обробці реєстраційних даних.

Ваш бейдж відвідувача буде надіслано Вам на вказану Вами в анкеті електронну адресу.

Заповненням цієї форми відвідувач підтверджує, що персональні дані, зазначені у цій формі, надані їм відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010р. №2297-VI, а також висловлює ТОВ «Міжнародний виставковий центр» свою згоду на їх обробку (в тому числі за допомогою доручення такої обробки спеціалізованій організації). При цьому ТОВ «Міжнародний виставковий центр» зобов'язується обробляти персональні дані відповідно до вимог зазначеного закону, дотримуючись їх конфіденційності і забезпечуючи належне збереження.